Reklam Filmleri

Özdilek Ev Tekstili Plaj Havluları ile #modaplajlarda

Özdilek Ev Tekstili’nin yumuşacık dokusu ve canlı renkleriyle dikkat çeken plaj havluları, her yıl olduğu gibi bu senede plaj modasına yön veriyor. #tarzınıyasıt ve #modaplajlarda hashtag’leri ile dijital platformlarda yayınlanan reklam filmiyle kullanıcılarının beğenisine sunulan Özdilek Ev Tekstili’nin birbirinden renkli plaj havluları, yeni sezonu rengarenk karşılıyor.

Eğlenceli tasarımları ve renkleriyle her yaşa hitap eden Özdilek Ev Tekstili plaj havluları, yazın sıcacık enerjisini plajlara taşıyor. Plaj tarzınızla da uyum sağlayacak alternatiflere sahip havlular, suyu hızlı emen ve kolay kuruyan yapısıyla plaj çantalarınızın vazgeçilmezi oluyor.

Yaz mevsiminin ruhunu yansıtan renk ve desenlerle hazırlanan Özdilek Ev Tekstili plaj havluları, Özdilek Ev Tekstili mağazaları, Özdilek AVM’leri, yetkili satış noktaları ve Özdilek bayilerinin yanı sıra Özdilek’in çevrim içi alışveriş sitesi Özdilekteyim.com’da!

 

 

Özdilek Ev Tekstili’nden 2021 Anneler Günü Reklam Filmi


Özdilek Ev Tekstili’nin Anneler Günü’ne özel yüzde yüz pamuklu kumaştan hazırladığı Özdilek Mother’s Love Nevresim Takımı, televizyon ekranların ve dijital platformlarda yayınlanan reklam filmiyle kullanıcılarının beğenisine sunuluyor.

Her günü kutlanmaya değer annelere özel tasarlanan Özdilek Mother’s Love Nevresim Takımı, mayıs ayının ilk haftasıyla beraber televizyon ekranlarında yer alan reklam filmiyle kullanıcılarının beğenisine sunuluyor. Dijital platformlarda da yer alan reklam filminde, “anneler her şeyi bilir” sözünden yola çıkılarak, küçük bir çocuğun annesiyle olan ilişkisinin büyüdükçe değişmediği ve her anne çocuğun arasında geçen olmazsa olmaz diyaloglar içtenlikle anlatılıyor.

Bizi herkesten iyi tanıyan annelerimiz ve çocukları arasında güçlü sevgi bağının ilmek ilmek örülmesini sembolize ederek tasarlanan Anneler Günü’ne özel nevresim takımını, Özdilek ev tekstili mağazalarından, alışveriş merkezlerinden, çevrim içi alışveriş sitesi Özdilekteyim.com’dan ve Özdilek bayilerinde ile yetkili satış noktalarından satın alabilirsiniz.

 

 

Özdilek Ev Tekstili’nden Şıklığın ve Zarafetin Simgesi Elegant Çeyiz Seti


Özdilek Ev Tekstili’nin evlilik hazırlığı içerisinde olanların büyük bir heyecan ve titizlikle oluşturdukları çeyizleri için hazırladığı Özdilek Elegant Çeyiz Seti, dijital platformlarda yayınlanan reklam filmiyle tanıtıldı. Tam 20 parçadan oluşan çeyiz setinin içerisinde; nevresim takımı, yatak örtüsü, battaniye, yorgan seti ve iki kişilik bornoz ve havlu takımları bulunuyor.

Özdilek kalitesi ile yüzde yüz pamuklu kumaştan üretilerek hazırlanan nevresim takımı ile havlu ve bornoz setleri, şık görünümlerinin yanı sıra yumuşacık kullanımlarıyla da çiftlere konfor sağlıyor. Koleksiyonun tamamlayıcı parçalarından biri olan yatak örtüsü, iç içe geçerek ahenk oluşturan gri, siyah ve beyaz renk karmasıyla yatak odalarında çok şık bir görünüm sergiliyor. Özdilek Elegant Çeyiz Seti’nin kendinden desenli yumuşacık battaniyesi ve yorgan seti, gece boyu rahat bir kullanım sunmanın yanında, çiftlerin güne keyifle başlamasına da yardımcı oluyor. Gri rengin hakimiyetini görebileceğiniz çeyiz seti, farklı renklerde dizayn edilmiş yatak odalarında kolaylıkla kullanım özelliği sunuyor.

Evlilik hazırlığında olan adaylar için tüm detaylarının büyük bir özenle oluşturulduğu ve her sezon evlerde rahatlıkla kullanılabilecek Özdilek Elegant Çeyiz Seti’ni, Özdilek Ev Tekstili mağazaları, Özdilek AVM’leri, çevrim içi alışveriş sitesi Özdilekteyim.com ve yetkili satış noktaları ile Özdilek bayilerinde bulabilirsiniz.

 

 

Özdilek Ev Tekstili 2021 Sevgililer Günü Reklam Filmi


Özdilek Ev Tekstili’nin 2021 Sevgililer Günü için özel olarak tasarladığı koleksiyonu, dijital platformlarda #aşkınızıtamamlayın hashtag’i ile yayınlanmak üzere hazırlanan yeni reklam filmiyle tanıtılıyor.

“Özdilek Always in Love Nevresim Takımı ile Aşkınızı Tamamlayın”

Kaliteyi ve şıklığı tüm ürünlerine kodlayan Özdilek Ev Tekstili, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel tasarladığı nevresim takımı ile yatak odalarında sonsuz aşkı resmediyor. Sevginin ve aşkın gücünü yansıtan desen ve renklerle hazırlanan Özdilek Always in Love Nevresim Takımı’nda köklü aşkın simgesi olarak, kalpten bir ağaç teması yer alıyor. Adındaki “daima aşk, aşık” anlamları, aşkın rengi kırmızı ve saflığın rengi beyazla bütünleşerek koleksiyonda görülüyor. Koleksiyonun tamamlayıcısı olarak iki yastık yan yana geldiğinde de #aşkınızıtamamlayın hashtag’ine atıfta bulunarak kırmızı bir kalp ortaya çıkıyor. Sevgililer Günü için çok özel günlük kullanım için de oldukça ideal olan Özdilek Always in Love Nevresim Takımı’nın yer aldığı koleksiyonda 13 farklı renk alternatifiyle bornoz da satışa sunuluyor.

Reklam filminin gösterimiyle birlikte satışa sunulan koleksiyon ürünlerini, Özdilek Ev Tekstili mağazaları, alışveriş merkezleri, çevrim içi alışveriş sitesi Özdilekteyim.com, yetkili satış noktaları ile Özdilek bayilerinden satın alabilirsiniz.

 

 

Özdilek Ev Tekstili 2020 Anneler Günü Reklam Filmi


Özdilek’ten “Süper Annelere”

Özdilek Ev Tekstili’nin Anneler Günü için özel olarak tasarladığı Süper Annem Nevresim Takımı, Pop Art sanat akımından ilham alınarak hazırlandı. Süper Annem Nevresim Takımı ve First Company Anneler Günü’ne özel pijama takımlarının yer aldığı özel koleksiyon yeni reklam filmiyle tanıtılıyor.

Annelerin günlük hayattaki farklı rollerinin güçlü ve dinamik çizgilerle yansıtıldığı Süper Annem Nevresim Takımı, bu yılın en güzel hediye seçeneklerinden birini oluşturuyor. Pamuk kalpli annelere yakışacak yüzde yüz pamuktan hazırlanan nevresim takımının içeriğinde iki kişilik nevresim, çarşaf, iki adet volanlı yastık kılıfı ve yine iki adet yastık kılıfı bulunuyor. First Company Anneler Günü’ne özel pijama takımları ise Süper Annem Nevresim Takımı’yla bütünleşen desenleri, renkleri ve iki farklı tasarımıyla kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Benim annem, süper annem!

Coşkulu renklerle hazırladığı yepyeni koleksiyonu ile annelerin kalbini çoktan kazanan Özdilek Ev Tekstili, farklı tasarımlarıyla ev modasını şekillendirmeye devam ediyor.

Aynı zamanda nostaljik bir etki de yaratan Süper Annem Nevresim Takımı, yatak odalarında Pop Art rüzgarı estiren dinamik çizgilerle birlikte farklı, renkli ve eğlenceli bir ambiyans da oluşturuyor.

Özdilek Ev Tekstili mağazalarında ve Özdilekteyim.com çevrim içi alışveriş sitesinde satışa sunulan Süper Annem Nevresim Takımı ve First Company Anneler Günü’ne özel pijama takımları, fedakar anneleri en özel günlerinde süper hissettirmek isteyenler için şık bir hediye alternatifi oluyor.

 

 

Özdilek Ev Tekstili 2020 Sevgililer Günü Reklam Filmi


Özdilek Ev Tekstili’nin 2020 Sevgililer Günü için özel olarak tasarladığı Özdilek Fall in Love Nevresim Takımı ve First Company Sevgililer Günü’ne özel pijama takımları yeni reklam filmiyle tanıtılıyor.

Sevgililer Günü’nde Evinizin Modası Özdilek’te

Sevgi, sevgili ve aşka dair kelimelerin farklı dillerdeki anlatımlarının yer aldığı tasarım; minik kalpler, siyah, beyaz ve kırmızı renkler yakaladığı uyumla yaşam alanlarına romantik bir ambiyans sağlıyor. Çift taraflı kullanılabilen nevresim hem Sevgililer Günü için çok özel hem de günlük kullanım için ideal bir ürün oluyor. Bununla birlikte aynı özel desenle tasarlanan First Company pijama takımları, yaşam alanlarında uyum yakalamak isteyen stil sahibi hanımlar için hazırlanan özel serisiyle sunuluyor.

Özdilek Ev Tekstili mağazalarında ve Özdilekteyim.com çevrim içi alışveriş sitesinde satışa sunulan Özdilek Fall in Love Nevresim Takımı ve First Company Sevgililer Günü’ne özel pijama takımları, sevgisini bir gün değil her gün göstermek isteyenler için şık birer alternatif oluyor.